Auto AC/OC

Twój samochód

Nie martw się, jeśli jesteś przytłoczony wszystkimi ofertami ubezpieczeń samochodowych. Pomożemy Ci wybrać ubezpieczenia auta, w atrakcyjnej cenie z pakietem korzyści, które zapewnią Ci komfort i bezpieczeństwo.

OC to podstawowe ubezpieczenie komunikacyjne. Jest to obowiązkowa polisa, która uchroni Cię od kosztów w razie szkód spowodowanych przez Twój pojazd. Regulowana jest przez ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych, stąd w zakresie OC wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują identyczne warunki. Stąd zasadniczo ostatecznym czynnikiem wyboru oferty jest cena.

Jeśli zależy Ci na większej ochronie i komforcie jazdy warto zdecydować się na ubezpieczenie Auto Casco. Polisa AC zapewni Ci środki finansowe, gdy Twoje auto ulegnie uszkodzeniu, zniszczeniu ,bądź padnie łupem złodziei.

Dodatkowym uzupełnieniem polisy OC i AC jest ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW). To odszkodowanie, które ubezpieczyciel wypłaca w razie uszczerbku na zdrowiu czy problemów zdrowotnych powstałych w związku z ruchem pojazdu. Polisa wypłacana jest także na wypadek śmierci zarówno kierowcy jak i pasażerów pojazdu.

Zdrowy rozsądek jest podstawą bezpiecznej jazdy, tak samo jak ochrona, którą możemy sobie zapewnić poprzez wykupienie ubezpieczenia komunikacyjnego.

 

ubezpieczenie zdrowotne biała podlaskaŁukasz Adamiuk

Specjalista
ds. ubezpieczeń komunikacyjnych

tel. 83 342 54 84
kom. 504 031 464
l.adamiuk@horyzontbp.pl