Ubezpieczenia na życie

Jeśli masz rodzinę, partnera czy bliskich na utrzymaniu upewnij się, że zrobiłeś wszystko, aby zabezpieczyć ich na wypadek, kiedy Ciebie już zabraknie. Rozsądnym sposobem, który gwarantuje Tobie i Twoim bliskim poczucie stabilizacji jest polisa ubezpieczeniowa.

Po zakupieniu ubezpieczenia na życie bliscy otrzymają godne wsparcie finansowe w przypadku Twojej niespodziewanej śmierci. Pieniądze wypłacone z ubezpieczenia pozwolą zmniejszyć lub pokryć finansowe zmartwienia najbliższych osób. Środki z polisy mogą być wykorzystane nie tylko na pokrycie kosztów Twojego pogrzebu, ale także do niezbędnych spraw, takich jak: spłaty kredytu, pokrycie rachunków i bieżących kosztów utrzymania, czy finansowania edukacji Twoich dzieci.

W zakres ubezpieczeń zdrowotnych wchodzą także ubezpieczenia terminowe dla osób, które chcą zaciągnąć kredyt na zakup mieszkania, remont domu czy inny kosztowny wydatek, a są jedynymi żywicielami rodziny. Ubezpieczenie terminowe zawiera się na określony czas - od roku do nawet 30 lat. Przy stosunkowo niskiej składce można ubezpieczyć się na dużą sumę, która jest gwarancją spłaty kredytu na wypadek Twojej śmierci. Dzięki temu nie zostawisz swoich najbliższych z poważnym problemem.

Wykupując ubezpieczenie na życie, zapewniasz bezpieczną przyszłość sobie i swoim najbliższym.

 

Ubezpieczenia zdrowotne

Firmy konsultingowe na podstawie danych GUS i NFZ obliczyły, że każdy Polak średnio wydaje blisko 800 zł na leczenie prywatne. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne. Mając ubezpieczenie zdrowotne, można liczyć na szereg korzyści, takich jak:

  • otrzymanie zwrotu kosztów leczenia podczas prywatnych wizyt czy pobytu w szpitalu,
  • nielimitowany dostęp do opieki medycznej w placówkach na terenie całego kraju,
  • natychmiastowa pomoc medyczna.

Polisę zdrowotną można wykupić indywidualnie, grupowo dla pracowników lub w pakiecie rodzinnym.

 

Grupowe ubezpieczenie pracownicze

Grupowe ubezpieczenie pracownicze jest gotowym pakietem korzyści, który jest indywidualnie ustalany z pracodawcą. Ten rodzaj polisy ma ściśle określoną sumę ubezpieczenia, zakres ochrony oraz czas trwania umowy.

Oferujemy Państwu ubezpieczenia grupowe pracowników, które zapewniają wsparcie finansowe w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu bądź inwalidztwa pracownika wskutek nieszczęśliwego wypadku. Wypłata świadczenia może też zostać zrealizowana w sytuacji, gdy pracownik będzie niezdolny do dalszej pracy, ale też w przypadku poważnego zachorowania. Grupowe ubezpieczenie pracownicze zapewnia też wiele korzyści dla pracodawcy, który może wliczyć płacone składki ubezpieczeniowe w koszt uzyskania przychodu.

ubezpieczenie zdrowotne biała podlaskaAgnieszka Maleńczuk

Kierownik ds. sprzedaży,
ubezp. życiowe
tel. 83 342 54 84
kom. 504 031 464
a.malenczuk@horyzontbp.pl