O nas

Szanowni Państwo!

Doświadczenie to wyznacznik stabilności i bezpieczeństwa na rynku ubezpieczeń. Firma „HORYZONT” Roman Bodziak może poszczycić się nie tylko doświadczeniem ale i zaufaniem społecznym budowanym blisko 25 lat przez jej twórcę w branży ubezpieczeniowej i finansowej.

Jako właściciel przykładam szczególną uwagę do jakości usług, relacji z Klientami i oferuję fachową, praktyczną wiedzę doradczą, którą zdobywałem w branży ubezpieczeń od 1994 roku jako właściciel firmy INWEST - TREND, współpracowałem z firmami: FMG International S.A., Amplico Life S.A., AIG OFE, a następnie jako współwłaściciel Horyzont-In Sp. J.

Od 01.01.2019 r. uległa zmianie forma prawna firmy.  Obecnie to HORYZONT Roman Bodziak Sp. Komandytowa .

Dbam, aby zespół pracowników wykorzystywał wszystkie swoje mocne strony, pomagając osobom fizycznym, rolnikom, małym i średnim przedsiębiorstwom zrozumieć istotę ryzyka i skutecznie się przed nim chronić. Dzięki temu, że współpracujemy z wieloma ubezpieczycielami, oferujemy szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych, finansowych, nowoczesnych rozwiązań i usług doradczych, a także w sposób elastyczny i niemal natychmiastowy adaptujemy nasze produkty do zmieniających się warunków rynkowych.

Nasz Klient może liczyć na:

  • bogatą ofertę ubezpieczeń na życie, majątkowych, komunikacyjnych, biznesowych, funduszy inwestycyjnych i ubezpieczeń grupowych;
  • praktyczną wiedzę i doświadczenie, które wykorzystamy pomagając mu w jego sytuacji;
  • pomoc w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań, nie obciążających budżetu, a dających należytą ochronę i bezpieczeństwo finansowe zarówno w czasie aktywności zawodowej i na emeryturze;
  • pomoc w prawidłowym wypełnianiu wymaganych formularzy;
  • uczciwość i rzetelność oraz indywidualne podejście, w sposób jaki sami chcielibyśmy być traktowani,
  • oszczędność czasu i pieniędzy bez ukrytych kosztów.

Z poważaniem
w imieniu całego personelu
Roman Bodziak