Kontakt

Dane kontaktowe firmy

HORYZONT
ul. Moniuszki 24
21-500 Biała Podlaska

Tel. 83 342 30 94
Tel. 603 783 580
E-mail: biuro@horyzontbp.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00
ul. Moniuszki 20
21-500 Biała Podlaska

Tel. 83 342 54 84
Tel. 504 031 464
E-mail: biuro@horyzontbp.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 13:00

Wyślij wiadomość

    Roman Bodziak

    Właściciel, Ubezpieczenia na życie, Programy oszczędnościowe
    tel. 83 342 30 94
    tel. 603 783 580

    Agnieszka Maleńczuk

    Kierownik ds. sprzedaży, ubezpieczenia życiowe
    tel. 83 342 54 84
    kom. 503 138 430
    a.malenczuk@horyzontbp.pl

    Anna Kuzawska

    Specjalista ds. ubezpieczeń majątkowych, wsparcie współpracowników
    tel. 83 342 54 84
    kom. 504 031 464
    a.kuzawska@horyzontbp.pl

    Sylwia Czemierowska

    Specjalista ds. ubezpieczeń firmowych i korporacyjnych
    tel. 83 343 54 84
    kom. 603 783 580
    s.czemierowska@horyzontbp.pl

    Mateusz Wortolec

    Specjalista ds. rozliczeń
    tel. 83 342 30 94
    kom. 603 783 580
    m.wortolec@horyzontbp.pl

    Damian Samociuk

    Specjalista ds. ubezpieczeń
    tel. 833425484
    kom. 506 423 702
    d.samociuk@horyzontbp.pl

    Łukasz Adamiuk

    Specjalista ds. ubezpieczeń
    tel. 83 342 54 84
    kom. 504 031 464
    l.adamiuk@horyzontbp.pl

    Karolina Besaraba

    Specjalista ds. rozliczeń
    tel. 83 342 30 94
    kom. 603 783 580
    k.besaraba@horyzontbp.pl