Ubezpieczenia mieszkania

Ubezpieczenie mieszkania jest rodzajem ubezpieczenia majątkowego, które zapewnia dostęp do świadczeń finansowych w sytuacji, gdy dojdzie do różnego rodzaju nieplanowanych zdarzeń, takich jak: pożar, powódź, włamanie, awaria, czy też kradzież. Ubezpieczenie mieszkania jest dobrowolne, jednak gwarantuje pomoc finansową w trudnych sytuacjach. Zakup ubezpieczenia mieszkania jest też polecany właścicielom wieloletnich domów, także nowym inwestorom, którzy chcą mieć poczucie bezpieczeństwa finansowego na wypadek zdarzeń losowych.

Ubezpieczenie domu pozwala zminimalizować skutki utraty części bądź całego mienia w wyniku klęsk żywiołowych czy zdarzeń losowych. Polisą można objąć nie tylko budynek mieszkalny, ale także mienie ruchome znajdujące się wewnątrz budynku oraz inne obiekty budowlane położone na Państwa posesji.

Warto też pamiętać o tym, że budowa domu to największa inwestycja, jaką się podejmuje w trakcie życia. Wykupując ubezpieczenie domu czy mieszkania nie obciąża się znacząco swojego budżetu, a w zamian zyskuje spokój i komfort psychiczny.

  ubezpieczenie zdrowotne biała podlaskaAnna Kuzawska

  Specjalista
  ds. ubezpieczeń majątkowych,
  wsparcie współpracowników

  tel. 83 342 54 84
  kom. 504 031 464
  a.kuzawska@horyzontbp.pl