Ubezpieczenia turystyczne

Kiedy wyruszasz na upragnione wakacje, ostatnią rzeczą, o której myślisz, jest to, że coś może pójść źle. Jednak bez względu na to, czy wyjeżdżasz na wakacje, do pracy, w celach służbowych, czy na aktywny wypoczynek upewnij się, że masz odpowiednie ubezpieczenie turystyczne. Niespodziewana choroba czy wypadek za granicą może kosztować Cię tysiące złotych, jeśli nie jesteś ubezpieczony.

Ubezpieczenie podróży zapewnia pokrycie kosztów leczenia i usług assistance podczas podróży. Ten rodzaj ubezpieczenia ma za zadanie chronić ubezpieczonego przed nieplanowanymi kłopotami finansowymi związanymi z nieszczęśliwym wypadkiem, chorobą czy też zgubieniem bagażu. Ubezpieczenie podróży pozwala też pokryć koszty transportu medycznego w sytuacji, gdy zdarzył się nagły wypadek. Decydując się na ubezpieczenie turystyczne, można również liczyć na wypłatę środków finansowych w przypadku kradzieży bądź uszkodzenia bagażu.

Ubezpieczenie podróży chroni przed najbardziej powszechnymi problemami, które mogą się wydarzyć, gdy jesteś na wakacjach. Należą do nich między innymi: zgubienie lub kradzież bagażu, zachorowania oraz wypadki.

Mając świadomość zapewnienia kompleksowej ochrony, można w spokoju cieszyć się i w pełni korzystać z uroków wakacyjnego odpoczynku.

 ubezpieczenie zdrowotne biała podlaska

Damian Samociuk

Specjalista ds. ubezpieczeń majątkowych

tel. 83 342 54 84
kom. 504 031 464
d.samociuk@horyzontbp.pl