Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenie komunikacyjne jest formą zabezpieczenia finansowego pojazdu w razie wystąpienia szkody bądź nieszczęśliwego wypadku na drodze. Oferujmy Państwu bogaty pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, w skład których wchodzi podstawowe ubezpieczenie OC, a dodatkowo AC i NNW. Pomożemy Państwu wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenie komunikacyjne, które zapewni komfort i bezpieczeństwo podczas podróży autem.

OC to podstawowe, a zarazem obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne, które zapewnia ochronę od kosztów w razie szkód spowodowanych przez Państwa pojazd. Z kolei ubezpieczenie Auto Casco jest dobrowolne i zapewnia wypłatę środków finansowych w sytuacji, gdy Państwa auto ulegnie uszkodzeniu, zniszczeniu, bądź zostanie skradzione.

Dodatkowym uzupełnieniem polisy OC i AC jest ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW). To odszkodowanie, które ubezpieczyciel wypłaca w razie uszczerbku na zdrowiu czy problemów zdrowotnych powstałych w związku z ruchem pojazdu. Polisa wypłacana jest także na wypadek śmierci zarówno kierowcy, jak i pasażerów pojazdu.

Zdrowy rozsądek jest podstawą bezpiecznej jazdy, tak samo, jak ochrona, którą można sobie zapewnić poprzez wykupienie ubezpieczenia komunikacyjnego.

ubezpieczenie zdrowotne biała podlaska

Anna Kuzawska

Specjalista ds. ubezpieczeń majątkowych, wsparcie współpracowników

tel. 83 342 54 84
kom. 504 031 464
a.kuzawska@horyzontbp.pl