Życie i zdrowie

Twoje Życie

Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia. Albert Einstein

Jeśli masz rodzinę, partnera czy bliskich na utrzymaniu upewnij się, że zrobiłeś wszystko, aby zabezpieczyć ich na wypadek kiedy Ciebie już zabraknie. Jedynym rozsądnym sposobem, który gwarantuje Tobie i im poczucie stabilizacji jest polisa ubezpieczeniowa.

Powód wykupienia ubezpieczenia na życie jest bardzo prosty. Twoi bliscy otrzymają godne wsparcie finansowe w przypadku Twojej niespodziewanej śmierci. Mimo i tak wysoce traumatycznej dla nich sytuacji, te pieniądze pozwolą zmniejszyć lub pokryć ich finansowe zmartwienia. Środki z polisy mogą być wykorzystane nie tylko na pokrycie kosztów Twojego pogrzebu, ale także do różnych przydatnych i niezbędnych rzeczy, takich jak: spłaty kredytu, pokrycie rachunków, bieżących kosztów utrzymania, czy finansowania edukacji Twoich dzieci.

W zakres ubezpieczeń życiowych wchodzą także ubezpieczenia terminowe dla osób, które chcą zaciągnąć kredyt na zakup mieszkania, remont domu czy inny kosztowny wydatek, a są jedynymi żywicielami rodziny. Jak sama nazwa mówi ubezpieczenie terminowe zawiera się na określony czas: od roku do nawet 30 lat. Przy stosunkowo niskiej składce można ubezpieczyć się na dużą sumę, która jest gwarancją spłaty kredytu na wypadek Twojej śmierci. Dzięki temu nie zostawisz swoich najbliższych z problemem.

Wykupując ubezpieczenie na życie zapewniasz bezpieczną przyszłość sobie i swoim najbliższym.

ubezpieczenie zdrowotne biała podlaskaAgnieszka Maleńczuk

Kierownik ds. sprzedaży,
ubezp. życiowe
tel. 83 342 54 84
kom. 504 031 464
a.malenczuk@horyzontbp.pl

Twoje zdrowie

Zastanawiasz się po co Ci ubezpieczenie medyczne skoro korzystasz z powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego. Ale odpowiedz sobie na pytanie jaki jest Twój poziom zadowolenia z usług publicznej opieki zdrowotnej? Jak długo musisz czekać w kolejce, aby skorzystać z porady lekarza specjalisty? I ile tak naprawdę kosztuje Cię publiczna służba zdrowia?

Firmy konsultingowe na podstawie danych GUS i NFZ obliczyły, że każdy Polak średnio wydaje blisko 800 zł na leczenie prywatne. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne. Dla klienta to mnóstwo korzyści, których nie gwarantuje publiczna opieka zdrowotna.

Posiadając ubezpieczenie zdrowotne otrzymujemy zwrot kosztów leczenia podczas prywatnych wizyt czy pobytu w szpitalu oraz mamy nielimitowany dostęp do opieki medycznej w placówkach na terenie całego kraju. Z ubezpieczeniem zdrowotnym nie musisz miesiącami czekać na wizytę u specjalisty, ani spędzać długich godzin w kolejkach w placówkach medycznych. Pomoc zostaje Ci udzielona priorytetowo.

Polisę zdrowotną można wykupić indywidualnie, grupowo dla pracowników lub w pakiecie rodzinnym.