IKE/IKZE/PPK INWESTYCJE

Programy emerytalne

Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie. Peter Drucker

Aby zapewnić sobie bezpieczną przyszłość finansową należy już dziś podjąć zdecydowane działania. Programy oszczędnościowo-inwestycyjne dla osób fizycznych pozwalają na systematyczne inwestowanie finansów, które przyniesie zysk w dłuższej perspektywie. Bez względu na to na jakim etapie życia jesteś możesz zacząć budować kapitał na swoją emeryturę. Jednak im wcześniej zaczniesz tym lepiej.

Dzięki programom emerytalnym będziesz mógł w 100% czerpać radość z życia: wyjeżdżać na wczasy i pozwalać sobie na różne przyjemności. Sam nadajesz kierunek swoim inwestycjom i od Twojej systematyczności zależy realizacja planów, marzeń i pasji. Wystarczą już minimalne wpłaty, aby to wszystko stało się realne.

Plany oszczędnościowe zostały opracowane po to, aby ze spokojem myśleć o edukacji dzieci czy naszej emeryturze. Nie obciążają rodzinnego budżetu i są indywidualnie dopasowywane do naszych potrzeb. W razie niewykorzystania kapitału istnieje możliwość przekazania go wybranej przez Ciebie osobie, o czym decydujesz przystępując do programu.

Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują mnóstwo rozwiązań, a my pomożemy wybrać te, które przyniosą Państwu najwięcej korzyści. Mogą Państwo liczyć na fachową pomoc i doradztwo w każdej sprawie.

Plany ochronno-inwestycyjne

O przyszłość trzeba zadbać samemu. Margaret Thatcher

Plany ochronno-inwestycyjne to sposób na godną przyszłość i idealne rozwiązanie dla tych, którym zależy na stabilizacji, bezpieczeństwie i zapewnieniu sobie finansowego kapitału. Oferowane fundusze kapitałowe pozwalają na inwestycje zgodne z Twoimi możliwościami i trendami rynkowymi.

Ubezpieczenie jest elastyczne, co oznacza, że możemy dowolnie modyfikować jego zakres w momencie zmiany naszych potrzeb i decydować o poziomie ryzyka inwestycji. W ramach ubezpieczenia możemy także otoczyć ochroną nasze najbliższe osoby.

To polisa, która eliminuje wszelkie bariery i obawy społeczne w kwestii ubezpieczeń. Jasna konstrukcja i proste zasady sprawiają, że to rozwiązanie idealne na każdą kieszeń i dopasowywane do indywidualnych potrzeb klienta.

Czy możesz mieć jakieś obawy kiedy sam budujesz przyszłość i bezpieczeństwo swoje i najbliższych?Zapraszamy do kontaktu. Podczas rozmowy przedstawimy Państwu wszelkie możliwości i korzyści jakie wynikają z planów ochronno-inwestycyjnych.

IKZE

Weź sprawy w swoje ręce i zadbaj o swoją przyszłość.

IKZE to inaczej Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego. Gromadząc środki na IKZE zabezpieczasz się na przyszłość, aby móc utrzymać dotychczasowy standard życia po przejściu na emeryturę.

Konto IKZE może otworzyć każdy kto ma ukończone 16 lat. Wpłat należy dokonywać w co najmniej pięciu latach kalendarzowych. A co najważniejsze można je odliczać od podstawy opodatkowania w deklaracji PIT. Wypłata zgromadzonych środków może nastąpić dopiero po osiągnięciu wieku emerytalnego.

O formie wypłaty decydujesz sam: możesz to zrobić jednorazowo, comiesięcznie przez okres 10 lat lub w formie dożywotniej emerytury. Środki gromadzone na IKZE są dziedziczone. Możesz więc wskazać uposażonych i nie martwić się, że zgromadzone oszczędności przepadną. W ten sposób zabezpieczasz nie tylko siebie, ale i swoich bliskich.

ubezpieczenie zdrowotne biała podlaska

Roman Bodziak

Właściciel,
Ubezpieczenia na życie,
Programy oszczędnościowe

tel. 83 342 30 94