Twój dom

Mój dom jest moją twierdzą. Edward Cook

Ubezpieczenie domu to nie moda, ani rynkowe trendy, to konieczność gwarantująca spokojne życie Twojej rodziny. Utrata domu i całego mienia w wyniku klęsk żywiołowych czy zdarzeń losowych to jedno z najbardziej wstrząsających doświadczeń. Możesz zminimalizować jego skutki poprzez wykupienie polisy, dzięki której nie pozostaniesz bez środków do życia w obliczu zdarzeń losowych.

Ubezpieczyciel wypłaci Ci pieniądze jeśli Twoje mienie ucierpiało nie tylko na skutek żywiołu, ale też aktów wandalizmu. Polisą możesz objąć nie tylko budynek mieszkalny, ale także mienie ruchome znajdujące się wewnątrz budynku oraz inne obiekty budowlane położone na Twojej posesji.

Budowa domu to największa inwestycja jaką podejmujesz w swoim życiu. Wykupując ubezpieczenie domu czy mieszkania nie obciążasz znacząco swojego budżetu, a zyskujesz spokój i komfort psychiczny. Możesz mieszkać i spać spokojnie nie zadręczając się myślami za co odbudujesz dom, jeśli spotka Cię nieszczęście w postaci pożaru czy gwałtownych zjawisk pogodowych.

  ubezpieczenie zdrowotne biała podlaskaAnna Kuzawska

  Specjalista ds. ubezpieczeń
  majątkowych,
  wsparcie współpracowników

  tel. 83 342 54 84
  kom. 504 031 464
  a.kuzawska@horyzontbp.pl